FAVORİLERİM (0)

UYARI !

3D oyunları oynayabilmek için bilgisayarınızda aşağıdaki programların kurulu olması gerekir :

3D Kurtarma Helikopteri

3D Kurtarma Helikopteri
3D Kurtarma Helikopteri oyunu açıldığında iki kere "Click AndyWhere to Play" buttonuna basınca oyun yüklenecektir.Oyun yüklendikten sonra yön tuşlarını kullanıp helikopterimizi "SOS" yazan yere getiriyorsunuz.Denizde mahsur kalmış kişileri göreceksiniz,helikopterinizi insanların üstüne getirip "SPACE" boşluk tuşuna basıp kurtarma simitini atıyorsunuz ve kişileri helikoptere alıyorsunuz.3D Kurtarma Helikopteri oyununun sol alt köşesinde "CAPACİTY" yazan yer var orada helikoptere aldığımız insan sayısı yazar ve helikopterimiz 4 kişilik olduğu için yalnızca 4 kişiyi helikoptere alabiliyorsunuz. 
Oyunda BASE yazan yer güvenli bölge olduğu için kurtardığınız kişileri buraya getiriyorsunuz.Diğer kişileri kurtarmak için geri dönmelisiniz. Oyun bu şekilde devam etmektedir. 

3D Kurtarma Helikopteri oyununun hikayesi, fırtınada batan geminin tüm çalışanları denize düşmüştür, fırtına çok olduğundan denizden kurtarma operasyonu yapılamamaktadır. Havadan helikoppter ile kurtarma operasyonuna karar verilir ve mürattabatı sizin kurtarmanız istenmektedir.3D Helikopter oyununun senaryosu; fırtınada gemileri batmış ve yardım isteyen mürattabatı kurtarmak üzerüne kurulu,başarılı grafik ve simülasyonları olan popüler 3D Uçak Oyunlarındandır.

  • uhur     31.03.2013 11:33 'de gönderildi
    süper

2 kere 2 ?

×