FAVORİLERİM (0)

UYARI !

3D oyunları oynayabilmek için bilgisayarınızda aşağıdaki programların kurulu olması gerekir :

3D Dinazordan Kaçış

3D Dinazordan Kaçış
3D Dinazordan Kaç oyununda kaçabilmeniz için yapmanız gerekenlerin başında sakin olmak geçiyor.Oyunda sakin olup dikiz aynasını kullanabildiğiniz takdirde oyunda ilk leveli geçebilirsiniz.Oyundaki amacımız,dinazora yem olmamak.Bunu başarabilmek için de gidebildiğimizden daha çok hızlı gitmeliyiz ki dinazordan kaçma fırsatımız olsun. Aynı zamanda ben sizlere bir kaç ip ucu vereyim.3D Dinazordan Kaç oyunu oynarken ağaç dallarına ve kayalara çarpmamaya dikkat edin çarptığınız anda aracınız doğal olarak yavaşlar ve dinazor size çok yaklaşır.Dinazor size çok yaklaştığında "X" tuşuna basın yalnız çok paniğe kapılıp çok basmayın o size iler de de lazım olacak.3D Dinazordan Kaç oyunun da dinazor size çok yaklaştığında size ya kafasıyla ya da kuyruğu ile arabanıza bir darbe vuracaktır ve muhtemelen arabanız ters dönecektir.Burda hiç panik yapmayın eğer panik yaparsanız oyunu zaten kaybedersiniz.Sakince dikiz aynasını kullanarak arabanızı sürmeye çalışın ve kendinizi dinazor darbelerinden uzak tutmaya gayret edin.Oyun yüklendikten sonra "NEW GAME"butonuna basmanız yeterli olacaktır.Oyunda level atladıktan sonra kapatıp başka zamanda oynayabilirsiniz bu durumda da girdiğinizde "CONTINUE" butonunu tıklayarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Ben sizin o tehlikeli ormandan kurtulacağınızı düşünüyorum.
3D Dinazordan Kaçış oyununun adından anlaşılacağı gibi vahşi bir dinazordan ormandaki engellere rağmen kaçmaya çalışıyoruz. Oyunda avantajımız bizim aracamız var yalnız unutmayalım dinazorlar hızlı koşar ve dikiz aynasından dinazorla aramızdaki mesafeyi iyi ayarlamalıyız. Bol aksiyon ve macera dolu 3D Dinazordan Kaçış oyununda dinazor yaklaşınca hemen X tuşuna basıp hızlanmalı aracımız hasar görürse Tamir Simgelerini alıp aracımızı tamir ettimeliyiz bunları yapmazsak oyunu bitirme şansımız yok denecek kadar az şimdiden iyi ve keyifli oyunlar dileriz. 3D Dinazordan Kaçış oyununun adından anlaşılacağı gibi vahşi bir dinazordan ormandaki engellere rağmen kaçmaya çalışıyoruz. Oyunda avantajımız bizim aracamız var yalnız unutmayalım dinazorlar hızlı koşar ve dikiz aynasından dinazorla aramızdaki mesafeyi iyi ayarlamalıyız. Bol aksiyon ve macera dolu 3D Dinazordan Kaçış oyununda dinazor yaklaşınca hemen X tuşuna basıp hızlanmalı aracımız hasar görürse Tamir Simgelerini alıp aracımızı tamir ettimeliyiz bunları yapmazsak oyunu bitirme şansımız yok denecek kadar az şimdiden iyi ve keyifli oyunlar dileriz. 3D Dinazordan Kaçış oyunu müthiş heyecanlı aksiyon dolu gerçekçi bir oyundur. Dinazorun nefesini ensenizde hissedeceksiniz. Aksiyon dolu bir maceraya hazırsak Dinazordan kaçış oyununu oynamalıyız.

 • suha     10.03.2014 14:59 'de gönderildi
  acılmıyo

 • kenan     13.10.2013 14:18 'de gönderildi
  oyun guzel olmasada bazi dinozorlar oyrendim :D

 • diablo     21.08.2013 14:13 'de gönderildi
  eğer oyun açılmıyorsa abode shocwave playeri yükleyin sonra google chrome yi veye hangisini kullanıyosanız sonra onu kapatın yeniden açın oyunu ve oynayın.

 • Murteza     28.07.2013 13:02 'de gönderildi
  Oyun harika teşekkürler 3Doyun.com :)

 • serkan k     05.06.2013 08:20 'de gönderildi
  açılmıo yardım edin editörüm

2 kere 2 ?

×